Нардеп Василь Петьовка та керівництво Тячівщини провели робочу зустріч з Ігорем Бондаренком


Сьогодні, Василь Петьовка разом з обласними та районними депутатами від Тячівського району, взяв участь у робочій зустрічі з головою Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко.

Я радий, що вибори до ВРУ вже позаду, а відтак, переконаний, що незалежно від того, хто кого підтримував, сьогодні ми всі повинні об’єднатися довкола невирішених проблем нашого округу! – розповів нардеп.


Одним з найважливіших питань у ході зустрічі стало впровадження адміністративної реформи в частині укрупнення районів. Рахівський та Тячівський райони мають певну специфіку. Так, найбільший в області Рахівський район розташований у високогір’ї Карпат, а 87,5 % населених пунктів мають статус «гірський».

Згідно з законодавством, районний центр не повинен знаходитися на відстані більшій, ніж 60 км, від найвіддаленішого населеного пункту району. Дистанція від верхніх кущів Рахівщини до м.Тячів складає понад 110 км, поїздка у два боки – це понад 200 км!

Також, враховуючи культурно-етнічні, соціальні чинники та доступність адмінпослуг, Василь Петьока вважає за доцільне зберегти ці райони як окремі адміністративні одиниці. Хороша новина – керівництво Закарпатської ОДА підтримує це!

Розглядали і перспективи ремонту доріг обласного значення в межах 72 округу. Обговорювалася можливість завершення ремонтів в смт Усть-Чорна та с.Красна ще цьогоріч.

Окремим блоком виносилося питання ремонту мостів у смт. Буштино та смт. Тересва.

Ігор Бондаренко запевнив, що у разі сприятливих погодніх умов, окремі роботи будуть проведені ще до кінця року.

Я дуже радий, що нам вдалося дійти до порозуміння з керівництвом ОДА щодо кожного з піднятих питань. Щиро дякую за співпрацю! – повідомив Василь Петьовка у мережі Фейсбук.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.