Нардеп Василь Петьовка висловився щодо ситуації довкола земельної ділянки у мікрорайоні Росвигово

У ситуації довкола земельної ділянки під парк у мікрорайоні Росвигово потрібно діяти правомірно та мудро.
Незаконним припиненням права ТОВ «Монінвест» на постійне користування ділянкою Мукачівська міська рада свідомо заводить місто у глухий кут.

За гарними обіцянками побудувати парк чиновники приховують факт неправомірності прийнятого рішення, яке можуть оскаржити в суді.

Враховуючи, що у 2006 та 2015 році Мукачево програло землекористувачу у судах всіх інстанцій, такий сценарій є цілком імовірним.

З огляду на обставини, в яких опинилося місто та підприємство, логічно було б сісти та домовитися про врахування інтересів усіх сторін.

Як варіант – передача ділянки в оренду діючому землекористувачу ТОВ “Монінвест”, а відтак надання дозволу на її викуп, але на вигідних для Мукачева умовах.

Йдеться про покладання на інвестора зобов’язань власним коштом облаштувати на частині ділянки парк з дитячими майданчиками.

За такого розвитку подій місту вдалося б заробити на оренді та продажі ділянки, і, що головне, суттєво заощадити кошти мукачівців на витратах з облаштування паркової інфраструктури.

Але найважливіше те, що багаторічний спір нарешті було б вирішено, а головним вигодонабувачем стало би наше рідне Мукачево.

Наразі ж місто може розраховувати на затяжні судові процеси та популізм чиновників.

Що ж, найкращий суддя – це час, який усе розставить по місцям.

Дякую колегам з фракції «Рідне Закарпаття», які детально вивчають проєкти рішень та не підтримують ті, які суперечать чинному законодавству та розвитку міста.

Відправ другу:
Залишіть коментар