Нардеп Василь Петьовка: Ми не в тій ситуації, щоб дозволити собі виплачувати мільярди доларів, паралельно воюючи з російською армією

Про це народний обранець розповідає на сторінці в соцмережі ФБ.

«На тлі війни Україні вдалося домогтися відстрочки виплат за зовнішнім боргом на 20 млрд доларів до 2024 року .

Ми не в тій ситуації, щоб дозволити собі виплачувати мільярди доларів, паралельно воюючи з російською армією. На цьому я наголошував ще з середини березня.

Якось не з руки протистояти армії росії та водночас виплачувати борги з коштів, які нам надають західні платники податків для збереження життєздатності нашої країни.

Вже в липні Україна запропонувала власникам єврооблігацій відстрочити всі виплати за ними та строки погашення на 2 роки.

Можна сказати, що завдяки відстрочці Україна заощадила 5,8 млрд доларів. Значна сума напередодні важкого опалювального періоду.

Також на пропозиції про відтермінування пристали власники цінних паперів державних «Укренерго» й «Укравтодору».

В цілому моя позиція залишається незмінною: будь-які міжнародні кредитори повинні відмовитися від процентних платежів за боргами України, а всі борги мають бути переглянуті на нашу користь та відтерміновані.

Після втечі Януковича та розкрадання України наша держава пройшла процес рекструктуризації боргів і відтермінувала початок виплат на 4 роки.

Цей термін збіг у 2019 році, тож основні виплати випали на останні роки.

Як тоді, так і зараз в усьому винна банда кремлівських злочинців.

Дефолт – це інфаркт економіки. Уряд та весь світ не мають права допустити цього в Україні.

Наші партнери повинні наближувати до цього не нас, а країну, яка без жодних причин сьогодні вбиває мирних українців, зокрема сотні діточок», – зазначив нардеп.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар