Накладено арешт на понад 500 одиниць дороговартісної техніки, вилученої закарпатськими митниками

За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо закарпатця, який намагався завезти на територію України дороговартісну техніку та одяг, ухиляючись від сплати податків.

Відомості за цим фактом прокуратурою внесені до ЄРДР за ч. 1 ст. 212 КК України.

Ввечері 6 листопада закарпатець на мікроавтобусі «Mercedes-Benz Sprinter» прибув на пункт пропуску «Вилок» у напрямку в’їзду в Україну. На кордоні громадянин запевнив, що переміщує лише особисті речі та незначну кількість техніки й одягу, а майно, що підлягає обов’язковому письмовому декларуванню, в нього відсутнє. При поглибленому огляді транспортного засобу прикордонники Мукачівського загону виявили, що під обшивкою стін чоловік приховав понад 500 одиниць техніки марок Apple та HP, а також брендовий одяг, взуття та інші речі.

За попередніми даними, враховуючи орієнтовну оцінку вартості товарно-матеріальних цінностей, сума несплачених обов’язкових митних платежів склала понад 3,5 млн грн.

Ухвалою слідчого судді днями задоволено клопотання, погоджене прокурором обласної прокуратури, та накладено арешт на вказаний вантаж.

Наразі тривають слідчі дії, призначено ряд необхідних товарознавчих експертиз.

Відправ другу:
Залишіть коментар