Конфіскований на кордоні трактор із сигаретами належить родичу виноградівського депутата


Слідчий суддя Ужгородського міськрайонного суду задовольнив клопотання слідчого, погоджене прокурором прокуратури Закарпатської області, щодо накладення арешту на більш ніж 20 тисяч пачок сигарет і транспортний засіб, в якому їх перевозили. Також задоволено клопотання щодо узаконення проведених невідкладних слідчих дій.

Йдеться про факт виявлення 31 серпня 2020 року поблизу україно-румунського кордону трактора марки ДТЗ з напівпричепом, у якому знаходився 41 пакунок із сигаретами без акцизних марок. У транспортному засобі також знайшли саморобні дерев’яні перекидні містки, які, ймовірно, планували використати для подолання контрольно-слідової смуги.

За фактом правопорушення триває досудове розслідування за ознаками ч. 1 ст. 204 КК України, яке здійснюють слідчі ГУ ДФС в Закарпатській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

У ході слідства було документально підтверджено, що конфіскований транспортний засіб належить члену родини одного з депутатів Виноградівської районної ради, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

Як вдалось з’ясувати Віталію Глаголі із джерел в правоохоронних органах – трактор на якому перевозили цигарки, які намагались незаконно переправити до Румунії – належить Івану Удуду, сину депутата Виноградівської районної ради Івана Удуда. Раніше ми повідомляли, що депутат Іван Удуд, 23 липня скоїв смертельне ДТП – збив мотоцикліста, який загинув на місці. І це було його друге смертельне ДТП.

Відправ другу:
Залишіть коментар