Найнебезпечніші тварини планети

По статистиці у світі щороку від рослин і тварин гине дуже багато людей. Фраза небезпечні тварини насправді відносна, так як тварини небезпечні тільки тоді коли відчувають для себе небезпеку або змушені захищатися.
Дика природа – це світ, де виживає найсильніший. Не завжди людина, поставлена ​​в рівні умови з диким звіром, виходить переможцем.
Отож ми розповімо вам про тварин, яких варто обходити стороною.

1. Морська оса

На вигляд це звичайна медуза, але дуже отруйна. Рибалки, в чиї мережі потрапляє така “рибка”, остерігаються використовувати ці мережі повторно- можна запросто загриміти до лікарні, настільки сильна отрута, що виділяється медузою. Морська оса цілком здатна вбити людину, якщо знайдеться необережний, бажаючий помацати щупальця небезпечного створіння.

2. Білий ведмідь

Він є однією з самих небезпечних тварин. У зоопарку вони здаються дуже гарними і милими тваринами. А на волі йому не складе великої праці наздогнати людини – і немає ні якого шансу втекти. Білий ведмідь – один з найбільших сухопутних великих хижаків нашої планети. Він веде одиночний спосіб життя. 50 років тому були введені заходи, спрямовані на збереження цієї тварини. З тих пір він став агресивним і постійно навідується до людей.

3. Крокодил

Ці тварини вважаються найнебезпечнішими хижаками. І буде велике горе якщо людина переплутає крокодила з плаваючою колодою. У крокодила найсильніші щелепи в природі. Вони не вміють жувати – відразу розривають і проковтують їжу. У них 60 зубів і на протязі всього життя вони можуть відрощувати нові. Вони можуть прожити в середньому до 50 – 60 років.

4. Лев

Власне, цар звірів ніколи не був мирним кошеням, ні за яких умов лев не може бути домашнім улюбленцем. По “Діскавері” частенько розповідають, наскільки ліниві ці величні звірі. Судіть самі, які вони ледачі.

5. Бджоли

Всі ми чули вислів “працьовитий, як бджола”. А чи чув хто-небудь вираз “небезпечний, як бджола”? Ні? Але ж крім звичайних медоносних бджіл є бджоли-вбивці, які живуть у Південній, Центральній та Північній Америці.


6. Москіти

Смертельно небезпечних тварюк назвали – москіти. Більшість укусів москітів змусять вас випробувати свербіж. Однак самки є переносниками паразитів, які можуть викликати важкі інфекційні захворювання. Від хвороб цих комах, щорічно вмирає близько двох мільйонів людей.

7. Слон

Складно уявити, але через напади слонів гине понад 600 осіб щорічно. До речі, наляканий або розлючений слон може розвивати швидкість до 65 км/год, тобто цілком здатний наздогнати автомобіль, що їде по пересіченій місцевості.

8. Скорпіон

Ці членистоногі надзвичайно поширені по всій планеті, особливо по 49-1 паралелі. Звичайно, є безліч видів скорпіонів – найнебезпечнішим вважається чорний товстохвостий скорпіон, здатний вбити верблюда, не кажучи вже про людину. Більше 5 тисяч людських смертей на рік – ціна, яку платить людина за сусідство з цією твариною.

9. Бегемот

Вони належать до найбільш небезпечних африканських тварин. На перший погляд вони здаються повільними, НЕ поворотними, і з цього їх не бояться ні звірі ні люди. А між іншим розсерджений бегемот може атакувати слона або людину і не тільки затоптати, а й розірвати своїми зубами. Бегемоти зазвичай травоїдні, але були випадки що вони поїдали м’ясо. Благодушні на вид, але за рік вони вбивають дуже багато людей.

10. Змії

Власне, тут і говорити нічого – всі ми знаємо, наскільки небезпечні отруйні змії, що вбивають в цілому по 100 тисяч чоловік щороку.

 

Відправ другу:
Залишіть коментар