Нацслужба здоров'я: за кожну введену дозу вакцини медикам заплатять по 25 грн

У Програмі медичних гарантій на 2021 рік передбачено пакет послуг з проведення вакцинації від COVID-19: за перший місяць медзаклади, в яких створено мобільні бригади з вакцинації, отримають 8 тис/грн, в подальшому оплата здійснюватиметься за кожну введену дозу вакцини.

Про це на брифінгу розповів в.о. керівника Національної служби здоров’я Андрій Віленський.

“З 1 квітня 2021 року стартує Програма медичних гарантій-2021. У ній передбачено 35 пакетів послуг, в тому числі й пакет послуг із проведення вакцинації. Яка роль НСЗУ – перше, перевірка закладів охорони здоров’я на предмет відповідності вимогам, які висуває НСЗУ до них, для того, щоб пересвідчитися, що вони можуть проводити вакцинацію якісну та безпечну. І далі — це оплата за надані послуги закладам протягом усього періоду, поки буде тривати кампанія з вакцинації. В перший місяць заклади, які матимуть договір з НСЗУ (це тільки ті заклади, які будуть у переліку керівника робіт із ліквідації наслідків ситуації, пов’язаної з COVID-19) отримають 8 тис. грн. І далі оплата буде здійснюватися за кожну дозу, за результати роботи. Тобто за фактичну кількість провакцинованих осіб – 25 грн за першу дозу введеної вакцини і 60 грн за другу”, – розповів Віленський.

Мобільна бригада, за словами Віленського, має включати одного лікаря, двох медичних сестер чи медичних братів, додатково рекомендується залучати особу, яка вводитиме дані в електронну систему охорони здоров’я та/або водія за потреби.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.