Нацгвардійці патрулюватимуть гірські райони Закарпаття


Сьогодні, 2 грудня, до патрулювання на Закарпатті приступили 60 бійців Національної гвардії України.

Нацгвардійці гірсько-патрульної роти надаватимуть допомогу з охорони громадського порядку закарпатським правоохоронцям. Вони цілодобово слідкуватимуть за дотриманням правопорядку у містах Виноградів та Берегово на шести маршрутах патрулювання.

З метою швидкого реагування або на випадок ускладнення оперативної обстановки до складу мобільного резерву залучено спецпризначенців та гелікоптер Нацгвардії.

Для виконання завдань з охорони громадського порядку у важкодоступних гірських районах військові патрулі використовуватимуть квадроцикли, снігоходи, лижі та гірське спорядження. Також на озброєнні нацгвардійців є тепловізори та прилади нічного бачення.

Військовослужбовців Національної гвардії України привітали начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник поліції Олександр Канцідайло та заступник начальника ГУНП полковник Іван Пеняк. Як запевнили керівники поліції краю, нацгвардійці отримуватимуть належну допомогу від місцевих правоохоронців з метою забезпечення ефективного несення служби. З цього приводу було розроблено спільний алгоритм дій.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

© Офіційний сайт Головного управління Національної поліції в Закарпатській області : https://zk.npu.gov.ua/news/Informacziya/naczgvardijczi-patrulyuvatimut-girski-rajoni-zakarpattya/

Відправ другу:
Залишіть коментар