Набір у нову патрульну службу в Україні. Обіцяють 6-8 тис. грн.

За словами Першого заступника Міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе, у МВС наразі є два пілотних проекти у Львівській та Хмельницькій областях. Пілотні проекти проводяться для того, аби уникнути помилок. ДАІ повність реформують. Нова служба буде працювати по новому. Діючі працівники МВС також будуть проходити конкурсний відбір.

В Україні розпочали набір у нову патрульну службу. Обіцяють 6-8 тис. грн.

Також Ека Згуладзе розповіла під час брифінгу, що у Києві вже стартувала реєстрація кандидатів на посади у нову патрульну службу.

«Реформування МВС України розпочнеться зі столиці. Ми пропонуємо роботу. Реєстрація кандидатів вже почалася. Ми закликаємо всіх йти у відкриту, нову поліцію», сказала Ека Згуладзе.

Заступник Міністра зазначила, що усі чоловіки та жінки від 21 до 35 років можуть бути прийнятими на службу. Зарплатня працівників патрульної служби буде від 6 до 8 тисяч гривень та буде перспектива росту.

За словами Першого заступника Міністра перше, що потрібно зробити бажаючим – заповнити анкету та подати її до центру прийому об’яв у Києві за адресою: вул. Володимирська 57, або заповнити та відправити анкету он-лайн на офіційному сайті МВС України.

«Якщо Ваша анкета пройшла перевірку комісії, Ви отримаєте запрошення на тестування, перевірку фізичного стану, та проходження співбесіди, – зазначила Ека Згуладзе. – Після проходження усіх етапів конкурсного відбору – Вас чекає навчання на посаду працівника патрульної служби. Це буде принципово новий підхід за європейською програмою підготовки».

Відправ другу:
Залишіть коментар