На Закарпаття доставили першу партію вакцин Moderna

15 тисяч доз вакцини «Модерна» доставили на Закарпаття. 12 листопада представники медзакладів можуть забирати препарати для проведення щеплень. Інформацію Суспільному підтвердила головна епідеміологиня краю Вікторія Тимчик.

“Вакцина розподілена у заклади охорони здоров’я, котрі є надавачами послуг з вакцинації від COVID-19. і відповідно впродовж сьогоднішнього дня заклади можуть забрати вакцину з регіонального складу, — сказала Вікторія Тимчик. — Погоджено всього для Закарпаття 60 тисяч (ред. — доз), але оскільки вакцина має певну специфіку використання після розморозки, ми дози будемо отримувати частинами, щоб змогли повністю використати. Відповідно ми будемо отримувати 15 і 15 (ред. — тисяч доз вакцини цього місяця) і через місяць — 15 і 15.”

Загалом в області понад 4600 закарпатців отримали за добу щеплення від коронавірусу. Таку кількість оприлюднили на офіційному сайті вакцинації. 2268 жителів області 11 листопада вперше щепилися, понад 2 300 одержали другу дозу. Від початку кампанії на Закарпатті завершила вакцинацію понад 171 тисяча людей. Вікторія Тимчик каже: це 13, 7% населення краю. Хоча б одне щеплення вже зробили понад 255, 5 тисячі людей.

Відправ другу:
Залишіть коментар