На Закарпатті завершили ремонт мосту на КПП "Тиса"

За неповні 2 місяці Служба автомобільних доріг в Закарпатській області повністю відновила покриття смуги для руху великовагового транспорту на мості через річку Тиса, що на українсько-угорському кордоні. Міст, який сполучає КПП «Тиса» із угорським КПП «Захонь» є частиною автошляху міжнародного значення М-06, інформують на сторінці Служби автомобільних доріг в мережі Фейсбук.

На покритті мосту давно утворились численні деформації через постійний рух автомобілів. Щонайменше півтисячі вантажівок цілодобово проїжджають по ньому. В результаті асфальтобетон відшаровувався від металевої основи, з’являлись тріщини. Ремонт мосту став реальним, завдяки президентській програмі «Велике будівництво».

Ремонтуючи міст, фахівці Служби автомобільних доріг в Закарпатській області ,застосували нову технологію Bridgemaster для залізобетонного мостового настилу. Усі роботи проводили під науковим супроводом. Унікальність цієї системи у тому, що вона виконує не тільки захисну функцію. Таке покриття стійке до деформацій, покриття не відшаровується від металевої плити.

Отже, фахівці Служби автомобільних доріг зробили велику роботу, зокрема:

– Розібрали старе асфальтобетонне покриття

– Провели пісочно-струменеву обробку металевої плити та стійок бар’єрного огородження

– Грунтували металеву поверхню

– Нанесли антикорозійний захист перил та стійок

Загальна вартість робіт близько 10 мільйонів гривень.

Пропонуємо пригадати, яким був міст на українсько-угорському кордоні ще 2 місяці тому і який комфортний він нині.

Відправ другу:
Залишіть коментар