На Закарпатті затримали групу нелегалів, що прямували у Німеччину (ФОТО)

Учора, в ході реалізації оперативної інформації, прикордонники Чопського загону спільно з оперативниками Львівського загону попередили спробу незаконного перетину держрубежу групою іноземців, інформують на сайті Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

Їх виявили поблизу населеного пункту Оноківці Ужгородського району. На шляху прямування правопорушників виставили додаткові прикордонні наряди. У результаті спільних дій оперативних співробітників, військовослужбовців відділу «Ужгород» та мобільного підрозділу, іноземців зупинили за 500 метрів до кордону. Дії правоохоронців були настільки швидкими і несподіваними для іноземців, що вони не встигли ні спробувати втекти, ні чинити опір.

Усі троє затриманих мали при собі паспортні документи. Двоє з них виявилися громадянами Туреччини, третій – громадянином Болгарії. Під час опитування вони зізналися, що мали намір незаконно дістатися Словаччини, щоб далі прямувати у Німеччину.

Правопорушників затримано в адміністративному порядку до вирішення справи в суді. Після цього щодо них буде прийнято рішення про заборону в’їзду в Україну на визначений законодавством термін.

Відправ другу:
Залишіть коментар