На Закарпатті затримали чотирьох нелегалів з Індії (ФОТО)

Чотирьох нелегальних мігрантів затримали в рамках проведення операції «Карпати – 2021» прикордонники Мукачівського загону неподалік від кордону з Угорщиною, повідомляють на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в мережі Фейсбук.

У ході перевірки інформації про можливий незаконний перетин кордону, що надійшла від офіцерів управління оперативно-розшукової діяльності Західного регіонального управління Держприкордонслужби, прикордонний наряд оперативно-розшукового відділу Мукачівського загону затримав у лісосмузі неподалік від населеного пункту Горонглаб чотирьох чоловіків без документів.

Затримані повідомили, що є громадянами Індії. Під час попереднього опитування іноземці зізнались, що мали намір, незаконно перетнути українсько-угорський кордон та, в подальшому, потрапити до однієї з країн Європейського Союзу.

На затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, справу скерували до суду, який надасть правову оцінку діям нелегальних мігрантів та вирішить їх подальшу долю.

Наразі прикордонники встановлюють коло осіб, ймовірно причетних до організації незаконної подорожі індійців.

Відправ другу:
Залишіть коментар