На Закарпатті з візитом перебуває заступниця Міністра освіти і науки України

Систему освіти та надання інклюзивної освіти у закладах загальної середньої освіти Закарпаття проаналізувала Віра Рогова, заступниця Міністра освіти і науки України.

Керівництво облдержадміністрації, заступниця Міністра і представниця директорату дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти обговорили питання ліквідації санаторних шкіл і функціонування професійно-технічних навчальних закладів області.

«Ми підтримуємо позицію, щоб у кожному регіоні були заклади освіти, які б надавали освітні послуги учням відповідно до їхніх інтересів, здібностей та потреб», – наголосила Віра Рогова.

Ігор Шинкарюк повідомив профільне міністерство, що процес передачі майна та закладів освіти територіальним громадам Закарпаття вже майже повністю завершений.

В області також вдосконалюють систему функціонування закладів професійної (професійно-технічної) освіти – створюють сучасні навчально-практичні центри. За словами Ганни Сопкової, директорки департаменту освіти і науки облдержадміністрації, таких центрів на Закарпатті 9, у них готують майбутніх фахівців різних професій.

Відправ другу:
Залишіть коментар