На Закарпатті ювенальні поліціянти завітали до дитячого благодійного табору "Стежиною добра"

Днями працівники поліції Іршави завітали до дитячого благодійного табору «Стежиною добра», що в селі Довге. Відпочинок та оздоровлення дітей у закладі супроводжується і їх морально-етичним вихованням.

До одного з таких уроків долучилися й інспектори сектору ювенальної превенції та дільничні офіцери поліції. Разом із вихователями закладу поліцейські спілкувалися з хлопцями та дівчатами про цінність взаєморозуміння, важливість допомоги та поваги один до одного.

«Поліцейські, медики, вчителі, рятувальники допомагають та рятують життя за покликанням та в силу своєї професії. Проте кожен із нас, незалежно від того, ким ми є, сам обирає свою «стежину» поведінки. І коли ми робимо вибір на користь допомоги та добрих вчинків, приносимо щастя собі та всім іншим», – зауважила інспектор-ювенал Яна Горзов.

Зустріч продовжилася різноманітними конкурсами та квестами, мета яких – навчити діток взаємодіяти, вміти прислухатися та краще розуміти один до одного. А на завершення вихованці та педагоги табору запросили поліцейських на наступні заплановані пізнавальні та навчальні заходи.

Відділ комунікації поліції Закарпаття

Відправ другу:
Залишіть коментар