На Закарпатті є перша визнана особа без громадянства

У Головному управлінні ДМС в області вперше прийнято заяву на оформлення посвідки на тимчасове проживання від особи, що визнана особою без громадянства.

26-річний Леонід з Мукачівщини у травні минулого року звернувся до Мукачівського районного відділу із заявою про визнання його особою без громадянства. З юридичним супроводом допомагала громадська організація NEEKA Ukraine, з якою налагоджена тісна співпраця.

Молодий чоловік вже тривалий час проживає без документів. Він зовсім маленьким приїхав на Закарпаття разом з мамою з Узбекистану. Проте розбіжності з батьком – громадянином Узбекистану – не дозволили врегулювати питання громадянства сина до настання повноліття, а відтак – отримати документ, що посвідчує особу.

Днями Леонід отримав довідку про визнання його особою без громадянства. Це, у свою чергу, стало підставою для оформлення посвідки на тимчасове проживання. У подальшому чоловік зможе клопотати про набуття громадянства України. Для Леоніда легалізація проживання та наявність документів це ще і шанс для отримання медичної соціальної допомоги, прецевлаштування.

Про це інформує Міграційна служба Закарпатської області.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.