На Закарпатті, впродовж тижня, з автомобілем "швидкої" їздитиме патрульне авто

У Закарпатській ОДА відбулося засідання Координаційної ради з безпеки дорожнього руху.

Основне завдання Координаційної ради полягає у забезпеченні координації діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств та їх об’єднань, установ і організацій, незалежно від форм власності і господарювання задля безпеки дорожнього руху.

Цього разу обговорили кілька важливих питань.

Зокрема ішлося про сезонне обмеження руху великовагового транспорту. На основних транспортних потоках краю зараз проводяться ремонтні роботи, а проїзд завантажених вантажівок у світлу пору дня, коли температура повітря і дорожнього покриття висока, руйнує полотно.

Відтак, представники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції будуть стежити за дотриманням вимог у посиленому режимі, здійснюючи ваговий контроль на пересувних вагах.

Члени Координаційної ради порушили також важливе питання, яке стосується не тільки дотримання правил дорожнього руху, а й звичайної етики. В області фіксують випадки, коли карета «швидкої» не може вчасно приїхати на місце транспортної пригоди чи просто у межах міста через те, що водії не реагують на сигнали і не звільняють дорогу медикам, блокують проїзди чи паркують свої транспортні засоби у недозволених місцях.

З метою контролю, упродовж одного тижня експериментально за автомобілем швидкої допомоги їхатиме патрульне авто, таким чином, кожен порушник одразу буде зафіксований.

Відправ другу:
Залишіть коментар