На Закарпатті вперше провели операцію з одночасного протезування двох суглобів

Вперше на Закарпатті провели операцію із заміни одночасно двох суглобів. Лікарі медичного центру «Діамед» в Ужгороді встановили протези 56-річному чоловікові з Іршавського району. Зазвичай такі операції проводять принаймні з піврічною перервою, двобічне лікування раніше практикували тільки в Києві й Тернополі.

Останні п’ять років пан Юрій із села Осій Іршавського району заледве ходив через сильний біль у суглобах. Обстеження в медичному центрі «Діамед» в Ужгороді встановило діагноз: асептичний некроз голівки стегнової кістки. Така хвороба поширена переважно серед чоловіків середнього віку. На пізніх стадіях суглоби болять навіть при повному спокої й необхідне хірургічне втручання. Щоб не проводити багато часу в лікарнях, пан Юрій погодився на операцію на двох ногах одночасно.

Лікар-ортопед Михайло Василинець розповідає: чоловік спершу планував лікувати лише один суглоб, як це зазвичай і роблять. Але при двобічному коксоартрозі після традиційної операції людина все ще не може жити повним життям, тому пацієнта переконали провести подвійне лікування.

В Україні потреба у таких операціях висока. За словами лікаря, людей, які потребують заміни суглобів, вдесятеро більше людей, ніж тиж, хто робить такі операції. При цьому в більшості клінік оперують лише один суглоб за раз, тому лікування може тривати рік-півтора. На Закарпатті в медичному центрі «Діамед» є можливість прооперувати одночасно два суглоби.

Реабілітаційний період після операції – до півроку, в цей час пацієнту доведеться пересуватися за допомогою милиць, а після реабілітації він зможе можна повністю відновити активну діяльність.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 6 коментарі (-ів)
 1. Я сама робила операцію у діамеді рік тому.
  Саме Михайло Василинець робив операцію.
  Я вдячна за проведену операцію.
  То людина від бога.Золоті руки.
  Почуваюся добре уже пройшло півтора року тому. Дякую вам за вашу працю.
  Ще хочу сказати за саму клініку центру
  Діамеді.Відношення лікарів до пацієнта,
  На вищому рівні.Весь персонал , чудовий.
  Нічого подібного я ще ніколи не бачили у лікарні, а бувала не тільки в одній.
  Велике усім лікарям і усьому персоналу
  Клініки. Здоров’я вам усім, і божої благодаті!!!!
  Михайло Михайлович Василинець
  Вам успіхів у роботі! Щастя здоров’я та божої благодаті у житті!!!!
  Спасибі вам!!!