На Закарпатті виявили незаконні посіви нарковмісних рослин

Сьогодні, 5 липня, дільничні офіцери відділу поліції виявили незаконний посів снотворного маку. Наркотичні речовини вирощував на земельній ділянці своєї прибудинкової території мешканець селища Чинадієво Мукачівського району. Під час огляду дворогосподарства з присадибної ділянки 63-річного раніше судимого чоловіка працівники поліції вилучили всі рослини маку. Їх направили для дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Закарпаття.

У діях чоловіка вбачаються ознаки кримінального правопорушення за статтею 310 Кримінального кодексу України, йдеться про незаконний посів або вирощування снотворного маку. За таке правопорушення передбачено покарання – до трьох років позбавлення волі.

Поліція вкотре звертається до громадян та нагадує, що зараз на території Закарпатської області в рамках загальнодержавної операції під назвою «Мак» проводяться заходи, спрямовані на виявлення і знищення незаконних посівів нарковмісних рослин маку і конопель. Вирощування цих рослин на території нашої держави дозволені лише спеціалізованим підприємствам, які отримали ліцензії на здійснення відповідних видів діяльності. За самовільне насадження таких рослин передбачена адміністративна відповідальність. За великі посіви – кримінальна.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Відправ другу:
Залишіть коментар