На Закарпатті викрили канал нелегальної міграції іноземців

Оперативники Чопського прикордонного загону викрили організовану злочинну групу, причетну до налагодження каналу незаконної міграції іноземних громадян через державний кордон України, – повідомляє 0312.ua

Документування зазначеної злочинної діяльності здійснювалося в рамках кримінальних проваджень за фактами спроб незаконного переправлення через кордон трьох груп громадян Афганістану, що мали місце у квітні-червні 2020 року.

На стадії досудового розслідування було підтверджено та задокументовано причетність двох мешканців м. Київ до організації незаконного переправлення через державний кордон України у Словацьку Республіку іноземних громадян, шляхом забезпечення їх прихованого проживання в Україні та доставки у контрольований прикордонний район Закарпатської області.

На підставі зібраної доказової бази двом громадянам України повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Наразі досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт за фактом вчинення злочину скеровано до суду.

Окрім того, задокументовано діяльність членів організованої злочинної групи з числа мешканців Закарпатської області, обвинувальний акт відносно яких також направлено до суду.

Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 9 років з конфіскацією майна.

Відправ другу:
Залишіть коментар