На Закарпатті відновлюють роботу дитячі табори (ВІДЕО)


Із 7 серпня на Закарпатті відновлюють роботу дитячі літні табори. Про це розповів директор департаменту соцзахисту населення ОДА Михайло Петрішка.

У літньому оздоровчому таборі “Горбок” покосили траву на футбольному полі, продезінфікували альтанки та почистили басейн. Директорка закладу Світлана Муха розповіла: прибрали всі кімнати, де перебуватимуть діти. До того ж діти, як планується, проводитимуть мінімум часу у приміщенні — цілими днями вони будуть на відкритому повітрі.

Загалом на Закарпатті відновлюють роботу 7 дитячих таборів, каже Михайло Петрішка. Відпочити та оздоровитися безкоштовно можуть діти пільгових категорій.

“Це діти малозабезпечених сімей, багатодітних сімей, діти учасників АТО, діти з числа загиблих учасників АТО, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування”, – зазначає посадовець.

За його словами, до кінця серпня у дитячих таборах Закарпаття безоплатно зможуть оздоровитися близько 2,5 тисячі дітей. На це з обласного та місцевих бюджетів спрямували понад 15 мільйонів гривень. Докладніше – у сюжеті “Суспільне Закарпаття“.

Відправ другу:
Залишіть коментар