На Закарпатті відбувся мітинг проти свавілля та безнаказаності керівництва ДП Рахівське ЛДГ

На Закарпатті відбувся мітинг в с.Луги Рахівського району – проти свавілля та безнаказаності керівництва ДП Рахівське ЛДГ, директора Приступи В.М. та його двох лісничих Говерлянського та Білотисянського лісництва (Папарига С.С. та Осташ І.В.).
51
Мітингуючі палили шини та вимагали звільнення вище згаданих осіб, так як не збираються терпіти не людського ставлення по відношенню до себе.

Мітингувальники заявляють, що директор та лісничі розкрадають ліс, за період який вони перебувають на посадах збагатились до рівня міліонерів. Заявляють також, що кожен з лісничих має у власності більше трьох одиниць лісозаготівельної техніки вартістю більше 100 тис. дол, також мають по два джипи вартістю 150 тис.дол. В зв’язку з важкою політичною ситуацією мешканці села повернулися з Росії додому, а роботи, окрім лісової галузі, більше немає, на Говерлянському лісництві, де є лісничим Папарига С. С., працює тільки його сім’я та близькі родичі.

Мешканці села Луги вимагають звільнення директора ДП Рахівське ЛДГ Приступи В М, контракт в якого закінчився ще 6 жовтня 2015р,але незважаючи на це залишається директором без контракту. Мешканці готові від безвихідного положення вдатися до крайніх мір і продовжувати мітингувати безстроково, пише rachiv.info.

Відправ другу:
Залишіть коментар