На Закарпатті в еко-парку «Долина вовків» з’явилося поповнення (ВІДЕО)

Війна в Україні кардинально змінила життя мільйонів людей, проте тваринний світ продовжує існувати навіть зараз. В Закарпатському еко-парку «Долина вовків», де зібрано чи не найбільшу кількість представників дикої природи, серед яких як хижаки так і копитні – нещодавно з’явилося поповнення.

Хто народився і як живуть тварини в умовах війни. Еко-парк «Долина вовків» вже став родзинкою Закарпаття та відомий далеко за межами області. В цьому місці проживають тварини зібрані чи не з усього світу. А близько 2х місяців назад у сімейства верблюдів з’явилося поповнення. Ця крихітка отримала ім’я – Зефірка. Адже тваринка ніжна та дружелюбна. Маленький верблюд відразу став улюбленцем відвідувачів.

Хоч їх з початком війни і стало значно менше. Малюк зовсім не боїться фотокамери та почувається добре. Самка верблюд виношує дитинча більше року і зазвичай народжує одного верблюда вагою приблизно 40 кілограмів. До півтора року маля годують молоком, хоча з 6 місяців він починає їсти і рослинну їжу. Крім сімейства двогорбих верблюдів в еко-парку живе чимало представників дикої природи. Адже це місце їх реабілітації та збереження.

І навіть в умовах війни тварини потребують турботи та догляду. З часом кількість вихованців тут збільшується. Серед них і хижаки і копитні. Якщо раніше, відвідувачів тут вистачало, то зараз в умовах від товариства людей тварини відпочивають. Спілкування з тваринами – це своєрідний спосіб релаксації. Ця родина приїхала до Закарпаття з Кривого рогу. Відвідувачі отримують масу позитиву від спілкування з тваринами, а діти мають приклад гуманного відношення до живих істот.

Подробиці в сюжеті М-Студіо:

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар