На Закарпатті створюють реєстр ухилістів від мобілізації

ПОВІДОМЛЕННЯ про створення Єдиного реєстру військовозобов’язаних, які ухиляються від мобілізації, призовників, що ухиляються від призову на строкову військову службу та керівників підприємств які перешкоджають своїми діями проведенню заходів мобілізації.
Військкомат
Шановні мешканці Закарпатської області

У відповідності до Указу Президента України зараз в державі проводиться 5 черга мобілізації та весняний призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань України..

Генеральним Штабом Збройних Сил України визначені завдання щодо поставки у війська військовозобов’язаних, призовників та техніки з усіх регіонів України, в тому числі визначені завдання для Закарпатської області. Ці завдання є помірними і цілком реальними для виконання.

Зазначаю, що всі, хто буде призваний по мобілізації, перед відправкою у війська, пройдуть підготовку в навчальних центрах по військово – обліковим спеціальностям.

Всі, хто призвуться на строкову військову службу будуть її проходити в пунктах постійної дислокації військових частин і ні за яких умов в район проведення Антитерористичної операції направлятись не будуть.

Керівниками органів державної влади, місцевого самоврядування, працівниками військового комісаріату, при залученні працівників міліції проводиться робота щодо оповіщення військовозобов’язаних та призовників для їх доставки у військовий комісаріат для проходження медичних комісій. Проте результати цієї роботи незадовільні. Значна частина осіб, хто підлягає призову, враховуючи недосконалість законодавства знаходить різни способи ухилитись від виконання військового обов’язку.

Цей час проводиться робота щодо створення загальнодержавного Реєстру осіб, які ухиляються від мобілізації та призову на строкову військову службу а також керівників підприємств які своїми діями перешкоджають проведенню заходів мобілізації. Цей Реєстр буде постійно оновлюватись та їм будуть керуватись всі правоохоронні органи (МВД, ДПС, Фіскальна служба і решта державних служб). На осіб, які будуть внесені до цього Реєстру передбачається розповсюдження ряду обмежень чи заборон, а саме: виготовлення закордонного паспорта, перетин державного кордону України, отримання кредитів в банках, зміна місця реєстрації, продажа (купівля) нерухомого та рухомого майна, постановка та зняття з обліку транспортних засобів, прийом на роботу на підприємства, установи та організації всіх форм власності і інше.

Формування бази даних для створення даного Реєстру у військових комісаріатах України вже розпочата і до нього вносяться особи, які у відповідності до списків оповіщення не прибувають до військового комісаріату та керівники підприємств які своїми діями перешкоджають проведенню заходів мобілізації.

З метою упередження негативних наслідків в майбутньому пропоную, всім військовозобов’язаним і призовникам прибути до районних (міських) військових комісаріатів по місцю проживання для уточнення військово – облікових даних, визначення ступеня придатності до військової служби.

ТВО Військового комісара

Закарпатського гобласного

військового комісаріату

полковник Г.В. ДОЛГАШОВ

Відправ другу:
Залишіть коментар