На Закарпатті стало зле священнику після служби, чоловіка не вдалось врятувати


Вчора, 6 вересня, після служби, раптово стало зле отцю Роману, клірику Закарпатської єпархії Православної Церкви України. По дорозі до Рахова, у швидкій, його серце перестало битися.

Про це повідомляє місцеве видання, пише ПМ.

На сайті Закарпатської єпархії ПЦУ зазначається, що настоятель Свято-Успенської релігійної громади с. Ділове Рахівського благочиння клірик Закарпатської єпархії ПЦУ протоієрей Роман Канюка помер на 58-му році життя в результаті серцево-судинного захворювання.

“Від себе особисто та Закарпатської єпархії Православної Церкви України з глибоким болем висловлюю молитовні співчуття рідним і близьким померлого, які втратили свого молитовника. Молимося за упокій душі спочилого отця Романа. Ми глибоко сумуємо з приводу смерті достойного священнослужителя срібного Закарпатського краю. Нехай Господь, упокоїть його душу в своєму Царстві”, – зазначив Варсонофій, єпископ Ужгородський і Закарпатський.

Довідково.

Протоієрей Канюка Роман Петрович народився 23 вересня 1962 року в селі Станків, Стрийського району Львівської області. Українець, громадянин України.

З вересня 1970 до 1980 року навчався у Станківській середній школі де одержав атестат про середню освіту.

З 1980 до 1986 року служив в армії.

4 червня 1989 року рукоположений в сан диякона, а 8 червня в сан пресвітера єпископом Житомирським і Овруцьким Іоаном.

З 1991 до 1995 року навчався в Київській Духовній семінарії, а 1999 до 2003 у Київській Духовній Академії.

У 2008 році вступив до Карпатського Університету ім. Августина Волошина та по закінченні отримав диплом з відзнакою бакалавра філософії.

З 2011 по 2014 рік викладач Криворізького ліцею.

Дружина – Канюка Інна Василівна.

Відправ другу:
Залишіть коментар