На Закарпатті собаки покусали вагітну жінку (ФОТО)


Про напад тварин повідомила виноградівка Габріела Білякевич у соцмережі Фейсбук. Жінка знаходиться на 28 тижні вагітності.

Як стає зрозуміло з допису, напад трапився у місті Виноградів зранку 13 травня, пише 0312.

“Сьогодні вранці я з двома своїми малолітніми дітьми (син 1,8 та дочка 3 роки) та моєю мамою йшли по вулиці Тюльпанів. Купили дітям булочку в магазині “Тюльпан” і йшли в напрямку вулиця Станційна. З території ремонту машин із за воріт вибігли 2 собаки без породи і накинулись на нас. На щастя (бо я це вважаю зараз цілим щастям) собаки атакували мене і я отримала 3 глибокі кусані рани лівої литки і 2 правої”, – пише постраждала.

За словами жінки, вона одразу викликала поліцію та “швидку” допомогу, однак зараз зіштовхнулася з проблемою відлову цих тварин:

“Пояснення записали, “швидка” обробила рану і відвезла мене в поліклініку, де я звернулась до травматолога. Рану обробили, шов наклали, ветеринарну службу повідомили. Останні ловити псів відмовились, бо мають знати, хто їхній власник. Поліція звісно також їх ловити не буде ( бо і не має). А ловити треба, бо може в тих псів сказ і тоді наслідок цього всього для мене сумний”.

Відтак наразі жінка не розуміє, хто і як повинен зловити тварин, які накинулись на неї, щоб відібрати зразки для аналізу на сказ:

“Тепер запитання: чи я, потерпіла, будучи вагітною на 28-му тижні і мамою двох малолітніх дітей маю йти шукати пса в тому дворі, шукати невідомого мені власника псів чи тої території? Чи може залиши все як є, і хай когось чи чиюсь дитину загризуть ці пси до смерті і може, може! колись хтось схамениться, і щось зробить? А мої діти й далі налякані і цілий день питають, чому ті песики кусаються? Яка там моральна компенсація?! Хоч би вже тих псів закривали після цього. Але то всім однаково. Псів швиденько закрили (від поліції) і сказали, що то були не їхні. Я ПДР не порушувалала ( рухалась по тротуару), ні на чию територію не ввійшла, то чому таке сталося? Хто має шукати винних і нести відповідальність?”

Відправ другу:
Залишіть коментар