На Закарпатті сніжить: усі дороги державного значення розчищені, рух на перевалах забезпечений

Усі дороги державного значення розчищені, рух на перевалах забезпечений, інформують на сторінці Служби автомобільних доріг у Закарпатській області.

– Станом на 6.00 21 грудня покриття автошляхів в області переважно мокре. Місцями засніжене лише на Ужоцькому перевалі. Вночі інтенсивний снігопад був на Яблунецькому перевалі Рахівщини – зараз дорога там очищена.

– Снігоочисна техніка (30 одиниць) розчищає дороги від снігу та обробляє покриття протиожеледними матеріалами.

– Температура на перевалах коливається від -6 до -10. За даними Закарпатського гідрометеоцентру, протягом 21-23 грудня на дорогах Закарпатської області очікується ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).

Шановні водії, звертаємо вашу увагу на необхідність неухильного дотримання Правил дорожнього руху під час керування транспортними засобами. За можливості просимо утриматися від поїздок на далекі відстані.

– Перелік місць відстою транспортних засобів в розрізі автомобільних доріг загального користування: https://bit.ly/3DeFe6w

За потреби радимо звертатися до диспетчерів Служби автомобільних доріг у Закарпатській області. Дзвінки приймаються цілодобово.
050 100 55 70
(0312) 659451

Відправ другу:
Залишіть коментар