На Закарпатті сніг та ожеледиця: синоптики розповіли про погоду на вихідні

В Закарпатському центрі з гідрометеорології розповіли, яку погоду очікувати в останні вихідні січня.

30 січня 2021 року по Закарпатській області: Хмарно, часом сніг та мокрий сніг, вночі та вранці значний. На дорогах ожеледиця. Подекуди налипання мокрого снігу та ожеледь. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 2° тепла – 3° морозу, вдень 0-5° тепла, в горах місцями вночі до 6°, вдень до 3° морозу.

Автошляхи: Часом сніг та мокрий сніг, вночі та вранці значний. На дорогах ожеледиця. Подекуди налипання мокрого снігу та ожеледь. Орієнтований приріст висоти снігового покриву 5-8, подекуди 10-12 см. Видимість в помірних опадах 1-2 км, в значному снігопаді 300-900 м.

По м. Ужгород: Хмарно, вночі значний сніг та мокрий сніг, вдень часом опади. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі близько нуля, вдень 3-5° тепла.

31.01. Хмарно, часом сніг та мокрий сніг, вночі та вранці значний. На дорогах ожеледиця. Подекуди налипання мокрого снігу та ожеледь. Вітер північний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 1-6° морозу, вдень 1° морозу – 4° тепла, в горах місцями вночі 7-10°, вдень 3-6° морозу

Відправ другу:
Залишіть коментар