На Закарпатті школярів навчатимуть правознавству викладачі Київського університету права НАН

Іштван Петрушка, заступник голови Закарпатської ОДА, зустрівся із ректором Київського університету права НАН України, професором, заслуженим юристом Юрієм Бошицьким.

На зустрічі йшлося про напрями подальшої співпраці, які здійснюватимуться у форматі підготовки та реалізації спільних заходів і проєктів.

Зокрема, керівництво Закарпатської ОДА із ректором університету обговорили розроблення науково обґрунтованих пропозицій щодо удосконалення законодавства та правозастосовної діяльності у сфері реалізації та захисту прав і свобод людини.

Також сторони говорили про алгоритм дій щодо підготовки фахівців з питань захисту прав людини, підвищення правової інформованості населення про права і свободи людини.

Іштван Петрушка запропонував створити спеціальний курс для учнів відповідної вікової категорії.

За пропозицієї заступника голови облдержадміністрації у кожному районі оберуть один заклад загальної середньої освіти, де викладачі Київського університету права НАН України проведуть навчальні курси з предмета «Основи правознавства».

Це дасть змогу полегшити абітурієнтам вступити до ВНЗ та знати свої права та обов’язки.

Юрій Бошицький, ректор Київського університету, розповів, що сьогодні в Києві активно проводять дистанційне навчання зазначеної тематики для працівників органів влади.

Ректор вищого навчального закладу на завершення зустрічі подарував закарпатським школам – “Юридичні енциклопедії”.

Відправ другу:
Залишіть коментар