На Закарпатті садок, школа та водозабір отримають додаткове державне фінансування

У Закарпатській ОДА відбулося чергове засідання обласної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проєктів), які можуть реалізовувати за рахунок коштів ДФРР.

Учасники засідання обговорили питання перерозподілу коштів з Державного фонду регіонального розвитку. Йдеться про 1 млн 640 тис. грн, які 15 січня комісія визначила для реалізації проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету».

Розподіляли кошти за такими технічними завданнями:

– розвиток мережі закладів загальної середньої освіти та покращення умов навчання дітей (через будівництво, реконструкцію, модернізацію закладів освіти);

– розширення мережі закладів дошкільної освіти на території Закарпатської області;

– забезпечення населення області питною водою.

У результаті перерозподілу додаткових коштів ДФРР в області втілюватимуть такі проєкти:

– будівництво корпусів Рокосівської ЗОШ І–ІІІ ст. в с. Рокосово Хустського району;

– нове будівництво комунального закладу дошкільної освіти на 150 місць у с. Заріччя, вул. Центральна Іршавського району Закарпатської області;

– реконструкція водозабору та споруд очищення води з р. Тиса потужністю 2400 м3/добу для питних та господарсько-побутових потреб м. Тячів.

Обов’язковою умовою для реалізації цих проєктів є співфінансування з місцевих бюджетів (у розмірі не менше ніж 10% від загальної вартості).

Відправ другу:
Залишіть коментар