На Закарпатті розшукали двох юнаків, які втекли з дитячого будинку сімейного типу (ФОТО)

Спільно з оперативниками Ужгородського та Берегівського відділів поліції, інспектори сектору ювенальної превенції розшукали безвісти зниклих 15-річних хлопців, повідомляють на сайті Національної поліції.

Повідомлення про те, що двоє вихованців покинули дитячий будинку сімейного типу, поліцейські отримали кілька днів тому. На пошуки неповнолітніх було орієнтовано особовий склад поліції Берегівщини. Крім того, відповідне орієнтування отримали працівники поліції всіх управлінь та відділів поліції області.

Опитавши прийомних родичів, друзів та знайомих хлопців, поліцейські з’ясували, що юнаки разом поїхали кататися на велосипедах. Поліцейські перевірили вокзали, території торгових ринків, паркові та відпочинкові зони, проінспектували територію міста та району.

У результаті кропіткої роботи поліцейські встановили, що один із юнаків переховувався в хутірному поселенні на Берегівщині, а іншого розшукали в родичів у місті Чоп.

Життю та здоров’ю хлопців нічого не загрожує, наразі їх повернули до дитячого будинку сімейного типу. Спільно з психологами, ювенальні поліцейські з’ясовують, що спонукало дітей до такої поведінки та вивчають психологічну атмосферу в сім’ї.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Відправ другу:
Залишіть коментар