На Закарпатті розпочався ремонт дороги до держкордону, вартістю понад 1 млрд грн (ВІДЕО)

На Закарпатті кілька днів тому розпочали ремонт автомобільної дороги державного значення М-25 «Контрольно-пропускний пункт “Соломоново” – Велика Добронь – Яноші», вартісь якого перевищує 1 млрд грн

Перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький на своїй сторінці у Фейсбук дав коментар з цього приводу:

“Сьогодні разом з головою Закарпатської ОДА Анатолієм Полосковим оглянули місце початку масштабних робіт по відновленню дорожнього полотна у напрямку КПП “Соломоново” – Велика Добронь – Яноші.

Тут відновлять покриття загальною протяжністю 39,2 км, влаштують водовідвід з проїзної частини та укріплять узбіччя, встановлять нові автобусні зупинки та автопавільйони, задля безпеки руху влаштують металеве бар’єрне огородження, встановлять дорожні знаки і зроблять нову розмітку. Крім того, відремонтують шість малих мостів та шляхопровід довжиною 313 м.

Реалізує цей проєкт ТОВ «ШБУ-77», на рахунку якого вже не одна якісно відремонтована дорога на теренах Закарпаття.

Вартість цього проєкту перевищує 1 мільярд гривень.

“Примітно, що ця ділянка дороги також дотична до дороги, що веде до майбутнього пункту пропуску «Дийда-Берегдароц». Ми мусимо працювати, щоб відкривалися нові пункти, адже потік туристів невпинно збільшується, пандемія рано чи пізно закінчиться, а полегшити перетин кордону і розвантажити діючі КПП – одне з наших першочергових завдань”.

Подробиці в сюжеті М-Студіо :

Відправ другу:
Залишіть коментар