На Закарпатті розпочалися рибальські змагання (ВІДЕО)

Вчора у селі Верхній Коропець розпочалися рибальські змагання, які триватимуть 3 дні. Любителі риболовлі змагаються у кількох категоріях та секторах. Суддя спостерігає, щоб все проходило чесно, а рибу після зважування та фіксації ловлі відпускали назад до озера. 

Турнір під назвою Відкриття сезону Лагуна лайк 2022 стартував сьогодні на озері Лагуна у селі Верхній Коропець. Цьогоріч участь у змаганнях взяли 10 команд. Їх розділили на 3 сектори. Триватимуть змагання 3 доби. Організували їх з метою популяризації спортивної карпової ловлі. Кожна зловлена риба фіксується у протоколі.

Серед учасників є й такі, що вже неодноразово беруть участь у подібних змаганнях. Наймолодшій учасниці турніру 8 років. Вони з батьком починаючі рибаки. Пан Михайло тим часом відкориговує дистанцію. Після того як рибак підготував снасті, береться за підготовку наживки. А по сусідству учасники заходу теж активно готують рибацькі снасті. А ось маємо і перший улов. Проте секрети успіху риболов не розкриває.

Суддя турніру розповідає, що цього року в учасників зовсім не спостерігається спортивна агресія, виключно азарт. Риболовля – відпочинок для душі. Чоловіки протягом 3-х днів ловитимуть рибу, насолоджуватимуться природою і в компанії поціновувачів цього заняття весело проведуть час. Приємне поєднають з корисним – адже вилучені кошти організатори заходу передадуть на потреби Збройних сил України, щоб підтримати наших військових.

Рибалка – спосіб релаксу, для чоловіків можливість посидіти з вудкою над плесом – прирівнюється до свята душі.

подробиці в сюжеті М-Студіо:

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу: