На Закарпатті розгорнуть додаткові ліжка для хворих на COVID-19


У Києві та шести областях України розгортають додаткові місця для інфікованих COVID-19 через високий рівень завантаженості ліжок у медзакладах.

“Було розглянуто стан справ щодо ліжок для лікування коронавірусу. Ми побачили значну завантаженість ліжок в 6 регіонах країни, тому також додатково вводяться нові лікарні до переліку закладів охорони здоров’я, в яких буде відбуватися госпіталізація хворих на коронавірус”, — повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко під час брифінгу.

За його словами, значне збільшення рівня завантаження ліжок спостерігається у:

Києві;

Вінницькій області;

Волинській області;

Закарпатській області;

Івано-Франківській області;

Рівненській області;

Тернопільській області.

Головний санітарний лікар додав, що від 19 серпня у цих областях додатково введуть лікарні, в які будуть госпіталізувати хворих з СOVID-19.

За даними МОЗ, з 17 серпня у цих регіонах перевищено показник нових випадків коронавірусу на 100 тисяч за 14 днів — 69,7 (при нормі менше, ніж 40), а також зростає завантаженість ліжок в лікарнях першої черги — понад 50%.

На початку серпня в Україні запровадили адаптивний карантин, який передбачає поділ регіонів на чотири карантинні зони. В його умовах обмеження вводять не по всій області, а в конкретному районі або місті, де фіксується велика кількість підтверджених випадків COVID-19.

Відправ другу:
Залишіть коментар