На Закарпатті проводять рейдові перевірки на дотримання карантинних вимог (ВІДЕО)

Мобільні рейдові групи щоденно працюють у всіх районах Закарпаття для того, щоб проводити профілактичну роботу з краянами та пояснювати необхідність дотримання всіх карантинних норм. Адже нехтування встановленими правилами є прямою загрозою для здоров’я громадян та сприяє різкому погіршенню епідемічної ситуації.

Впродовж минулої доби, 20 січня, у складі рейдових груп поліцейські Закарпаття здійснили близько 230 перевірок суб’єктів господарювання, що функціонують на території області.

Основний акцент працівники поліції роблять саме на перевірці тих закладів, у яких послуги надаються для великої кількості громадян. Відвідавши заклади громадського харчування, спортивні та розважальні заклади, а також ті, які працюють у сфері надання побутових послуг, рейдові групи виявили 17 порушень. Поліцейські склали відповідні адмінматеріали за статтею 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей). Порушникам передбачено штраф.

Пам’ятайте, від рівня відповідальності кожного громадянина залежить рівень захисту не лише власного здоров’я, а й усіх тих, хто навколо.

Відправ другу:
Залишіть коментар