На Закарпатті провели рейд торговими закладами регіону

Інспектори-ювенали провели ще один рейд торговими закладами регіону. Поліцейські поспілкувалися з продавцями та наголосили на відповідальності за продаж алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім. На порушників складено адмінпротоколи

Впродовж тижня працівники ювенальної превенції поліції Закарпаття відвідували торгові заклади у всіх районах Закарпаття. Заходи проводилися в рамках постійної профілактичної роботи як з неповнолітніми, так і з продавцями алкоголю а тютюнових виробів.

Поліцейські наголосили працівникам продовольчих магазинів, що, дозволяючи неповнолітнім придбати такі товари, вони не лише порушують закон, але й шкодять здоров’ю молоді.

У результаті рейду поліцейські виявили порушення в крамницях Ужгорода, Перечина, Великого Березного та Сваляви. Відтак на заклади складено 4 адміністративні протоколи за частиною 2 статті 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами). Порушникам загрожує штраф від 6 тисяч 800 до 13тисяч 600 гривень.

Разом із тим, поліцейські поспілкувалися і з неповнолітніми покупцями-порушниками. Ювенали пояснили підліткам про те, які наслідки в майбутньому можуть спричинити їхні теперішні дії.

Окрім таких заходів, інспектори-ювенали постійно спілкуються зі школярами різного віку, розповідаючи про різні види спорту, закликаючи їх вести здоровий спосіб життя.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Відправ другу:
Залишіть коментар