На Закарпатті пропонували хабарі прикордонникам (ФОТО)


Державна прикордонна служба звертає увагу мандрівників, нещодавно Уряд вніс зміни та доповнення у постанову КМУ від 22 липня 2020 р. № 641 щодо заборони в’їзду на територію України іноземцям та особам без громадянства на період з 28 серпня по 28 вересня 2020 року.

Нульовий рівень толерантності до хабарів вчергове засвідчили учора прикордонники Мукачівського загону. Під час здійснення пропускних операцій в пункті пропуску «Дякове», 44-річний громадянин України, який прямував за кордон з неповнолітньою донькою, запропонував 100 євро хабаря за пропуск дитини без нотаріально засвідченої згоди матері.

Ще одну спробу надання неправомірної винагороди зафіксували військовослужбовці загону в пункті пропуску «Лужанка». Хабар у розмірі 100 доларів пропонував 40-річний громадянин США. Попри карантинні обмеження на в’їзд в Україну іноземців, чоловік спробував хабарем схилити інспекторку до прийняття незаконного рішення та таки потрапити на територію нашої країни.

В обох випадках прикордонники відмовились від протизаконних пропозицій, натомість про виявлення ознак злочину передбаченого ч.1 статті 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі», проінформували співробітників поліції.

Також у документі зазначено перелік категорій осіб, які становлять виняток під час перетинання державного кордону на цей період, тобто можуть бути пропущені, але лише за наявності певних документів.

Відправ другу:
Залишіть коментар