На Закарпатті прикордонники затримали групу нелегалів

Запорукою успіху у справі охорони державних рубежів є, зокрема, тісна співпраця прикордонників з місцевим населенням. Своєчасно надана інформація допомагає правоохоронцям випередити незаконні наміри осіб, що мають на меті потрапити до сусідніх держав в обхід пунктів пропуску, повідомляють на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в мережі Фейсбук.

Чергову групу «мандрівників» зупинили учора ввечері на півшляху до кордону військовослужбовці відділення «Гута» відділу прикордонної служби «Новоселиця». Про появу підозрілих чужинців прикордонникам повідомив місцевий житель. Він розповів, що помітив, як у бік кордону прямують троє чужинців. З метою перевірки інформації та пошуку ймовірних правопорушників у зазначений район висунувся прикордонний наряд.

За кілометр від кордону військовослужбовці виявили трьох чоловіків. Вони не мали при собі документів і назвалися громадянами Іраку.
З метою встановлення особи правопорушників і з’ясування обставин справи, іноземців затримали в адміністративному порядку та доправили у прикордонний підрозділ. За спробу незаконного перетинання державного кордону України їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

Відправ другу:
Залишіть коментар