На Закарпатті працівники ювенальної поліції провели ранкову гімнастику зі школярами (ФОТО)


Поліцейські-ювенали провели зарядку зі школярами повідомляють в управлінні Національної поліції в Закарпатській області.

У рамках підвищення рівня фізичної підготовки та оздоровчо-профілактичного заходу «Зарядка з поліцейським» працівники ювенальної превенції Іршавського, Виноградівського, Воловецького та Дубівського відділків поліції провели ранкову гімнастику з школярами. Метою зустрічі є пропаганда здорового способу життя.

Працівники ювенальної поліції краю зустрілись зі школярами чотирьох районів на спортивних майданчиках навчальних закладів. Поліцейські провели з дітьми урок фізкультури та розповіли про важливість для людини дотримуватись здорового способу життя.

Разом з ювенальними поліцейськими Іршавського, Виноградівського, Воловецького та Дубівського відділків поліції діти виконували комплекс нескладних, але корисних вправ, направлених на зміцнення організму. Поліцейські власним прикладом заохочували школярів до занять спортом та пропагували здоровий спосіб життя.

Під час уроку працівники ювенальної поліції обговорили з дітьми, що таке здоров’я, які чинники впливають на його складові та роль щоденних занять спортом для його підтримки, адже лише «у здоровому тілі, здоровий дух».

Відправ другу:
Залишіть коментар