На Закарпатті поліціянти влаштували вихованцям школи-інтернату незабутню екскурсію до "ДіноПарку" (ФОТО)

На Берегівщині поліцейські влаштували для вихованців школи-інтернату приємний сюрприз – екскурсію місцевим “ДіноПарком”. Такий подарунок ювенали підготували за участь діток у конкурсі малюнків, інформує пресслужба Національної поліції.

Вихідний день для маленьких вихованців Берегівської школи-інтернату розпочався з радісного ранкового сюрпризу. Після сніданку на них чекав шкільний автобус у супроводі поліцейського екіпажу. Засніженими вулицями діток привезли на екскурсію до «ДіноПарку».

Саме такий подарунок поліцейські-ювенали підготували для діток за їхні старання та участь у конкурсі малюнків. Яка буде винагорода за перемогу в конкурсі – ніхто з школярів не здогадувався, так само, як і не сподівався, що переможцем визнають кожного з них.

«Для нас було дуже важливо показати діткам, що кожен із них талановитий, унікальний і цінний, і кожна дитина варта того, щоб про неї піклувалися, дарували увагу, турботу та радість», ‒ наголосив організатор заходу, старший інспектор ювенальної превенції Олександр Михайлов.

Поліцейська Яна Івлєва додає: «Нам пощастило з погодою: день видався сонячним. Та найголовнішим планом для нас був вдалий сюрприз, від якого сонячна радість та тепло сяє в дитячих очах».

Хлопці та дівчата насолоджувалися екскурсією, прогулянками та розвагами в парку, катаннями на гойдалках та грою в сніжки з поліцейськими. Активний відпочинок завершився чаюванням із солодкими круасанами.

Екскурсія тривала всього кілька годин, але поліцейські сподіваються, що їм вдалося подарувати вихованцям інтернату крапельку щастя, до рецепту якого входять турбота, радість та підтримка.

Відправ другу:
Залишіть коментар