На Закарпатті поліціянти навідалися до сімей, які потребують особливої уваги

Закарпатські поліцейські навідалися до сімей, які потребують особливої уваги. Ювенали поспілкувалися з рідними, вивчили всі важливі для них питання та провели дозвілля з дітками

Робота поліції полягає не лише у реагуванні на вчинення злочинів та правопорушень, дуже важливим є близькість до людей, розуміння їх проблем й загалом превентивна діяльність. Саме тому, діалог між поліцейськими та громадянами є надзвичайно важливими, особливо з родинами, які мають діток.

Так, протягом останнього часу поліцейські навідалися до родин у своїх регіонах, які потребують особливої підтримки. Ювенальні поліцейські Воловця відвідали багатодітну родину, де мати самостійно виховує шістьох неповнолітніх дітей. Наймолодшій дівчинці виповнилось 3 роки, а найстаршому сину – 12. Поліцейські спільно з соціальними працівниками, усвідомлюючи, що нині дуже скрутний час в фінансових питаннях, подарували діткам найнеобхідніше – одяг, взуття та іграшки. Ця родина і надалі залишатиметься під опікою та наглядом поліцейських, правоохоронці відзначають, що в сім’ї виховуються дуже хороші дітки.

З гостинцями та ідеєю креативного дозвілля завітали ювенальні поліцейські і до діток з багатодітних родин у місті Перечин. Інспектор ювенальної превенції Ужгородського управління поліції запропонувала діткам разом намалювати будиночок їхньої мрії. Дітлахи із задоволенням погодилися на пропозицію поліцейської та смакуючи фруктами, які їм принесли друзі-поліцейські, зобразили свої мрії.

Працівники поліції намагаються максимально підтримувати батьків у цей непростий час. З дітьми правоохоронці завжди знаходять спільну мову та цікаве дозвілля, щоб поспілкуватися та підняти їх дух в складний нині період, інформує відділ комунікації поліції Закарпаття

Відправ другу:
Залишіть коментар