На Закарпатті поліція відкрила сучасний центр з надання послуг у сфері дозвільної системи

Сьогодні, 21 серпня, начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник Ярослав Колесник відкрив у обласному центрі Закарпаття новий сучасний центр, де громадяни зможуть в комфортніших умовах отримати послуги у сфері дозвільної системи, повідомляють на сайті Національної поліції.

Тепер співробітники сектору контролю за обігом зброї поліції Закарпаття прийматимуть громадян в одній адмінбудівлі з працівниками науково-дослідного експертно-криміналістичного центру та співробітниками територіального медичного об’єднання МВС України. Тобто громадяни матимуть можливість на одній локації пройти необхідне медобстеження, перевірити технічний стан зброї та здійснити її відстріл і, звичайно, пройти всю необхідну процедуру оформлення у працівників поліції.

«Я впевнений, що сьогоднішній день – це початок нового виду співпраці населення та поліції. Це ще один крок до того, щоб бути більш сучасними та враховувати всі вимоги сьогодення», – зазначив очільник поліції регіону Ярослав Колесник.

Даний центр знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. Грибоєдова, 2. Нагадуємо графік роботи сектору контролю за обігом зброї ГУНП в Закарпатській області: вівторок і четвер з 10.00 по 16.00 та субота з 9.00 по 11.00 годину.

Відправ другу:
Залишіть коментар