На Закарпатті поліція контролює дотримання карантинних обмежень в громадському транспорті

Закарпатські поліцейські продовжують відстежувати ситуацію із дотримання у області протиепідемічних заходів. Одним із напрямків діяльності в умовах дії загальнодержавного карантину є перевірка суб’єктів, що здійснюють громадські перевезення в області

Міста Ужгород, Берегово та Чоп, а також Великоберезнянський, Перечинський та Ужгородський райони Закарпатської області залишаються у червоній зоні.

Задля запобігання поширенню коронавірусної хвороби у краї, контроль за дотриманням карантинних обмежень здійснюють місцеві поліцейські. Рейдові перевірки проводяться правоохоронцями систематично. Окрім контролю за роботою з дотриманням карантинних обмежень суб’єктами господарювання та особами, які знаходяться на самоізоляції, поліцейські перевіряють і роботу громадського транспорту в умовах карантину.

Від початку введення протиепідемічних обмежень в області працівники поліції склали 157 протоколів за порушення карантинних норм перевізниками, що становить понад 6% від загальної кількості складених адміністративних матеріалів.

Нагадаємо, робота міського та міжміського транспорту в умовах карантину неможлива без дотримання основних правил, а саме:
– дотримання дистанції між водієм і пасажирами не менше 1 метра;

– перебування водія та пасажирів у салоні транспортного засобу в масках або респіраторах;

– наповненість салону транспортного засобу пасажирами не більше ніж на 50 % за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду, позаду.

У випадку недотримання загальноприйнятих вимог та карантинних обмежень під час пасажирських перевезень, порушникам загрожує штраф у розмірі від 17 тисяч гривень.

Просимо всіх громадян відповідально та з порозумінням поставитися до ситуації, яка склалася. Дотримуйтеся всіх карантинних обмежень, рекомендацій медиків та будьте здоровими!

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Відправ другу:
Залишіть коментар