На Закарпатті поліцейські та міграційники удосконалили спільний план дій з протидії нелегальній міграції

Вчора, 1 червня, у адмінбудівлі Головного управлінні Національної поліції в Закарпатській області обговорили варіанти нових, сучасних методів протидії нелегальній міграції.

У заході взяли участь начальник Департаменту міграційної поліції НПУ Сергій Пантелеєв, його заступник Ігор Малахов, заступник начальника – начальник кримінальної поліції Закарпаття Руслан Остроух, представники теріторіальних підрозділів міграційної поліції, управління патрульної поліції, міграційної служби та прикордонники.

Спочатку учасники проаналізували уже здійснену в цьому напрямку роботу, особливу увагу приділили найскладнішим питанням, з якими доводилося стикатися в роботі. Багато часу приділили питанням зниження кримінальної активності у сфері нелегальної міграції.

Закарпаття – область, що має найбільше країн сусідів, тому питання блокування каналів транзиту груп нелегальних мігрантів та викриття учасників організованих злочинних груп, які спеціалізуються на такій протиправній діяльності, на особливому контролі правоохоронців.

На нараді обговорили багато сучасних і прогресивних методів боротьби з такими видами злочинів, крім того відзначили й важливість співпраці поліції та міграційної служби для досягнення позитивних результатів.

Відправ другу:
Залишіть коментар