На Закарпатті поліцейські посилюють контроль за безпекою громадян

У різних куточках регіону патрулюють додаткові піші та мобільні наряди поліції спільно з нацгвардійцями, які націлені на підвищення спокою та безпеки громадян.

Особливо у темну пору доби посилений нагляд за автошляхами краю дуже корисний для всіх його учасників. Окрім контролю за дотриманням правил, правоохоронці оперативно допомагають усім, хто зіткнувся з проблемами на дорозі. Це в зимовий період дуже корисна практика.

Крім автошляхів, багато часу та сил присвячується охороні вулиць. До патрулювань вже традиційно приєдналися кінологи. Вони, спільно зі своїми вихованцями, окрім безпеки закарпатців та гостей краю дарують і гарний настрій перехожим. До цих закарпатських правоохонців значно жвавіше громадяни звертаються за порадою під час подібних патрулювань.

Поліція Закарпаття формує нові стандарти роботи. На сьогодні в деяких мешканців та гостей області ще виникають питання про потребу подібних посилених патрулів. Проте вже зовсім скоро саме їх результати покажуть переваги такої служби. Поліція завжди націлена на безпеку та спокій громадян.

Відправ другу:
Залишіть коментар