На Закарпатті почались спеціальні триденні навчання для вчителів

У Вищому професійному училищі №3 м.Мукачево розпочалися триденні навчання для вчителів-предметників 39 закладів освіти області.

«Покращення ситуації з COVID-19 нарешті дозволило провести заняття для 134 учителів закладів освіти, які ще наприкінці минулого року отримали інноваційне обладнання для кабінетів», – зауважив Анатолій Полосков.

Завдяки цим навчанням педагоги з Ужгорода, Мукачівського, Берегівського, Тячівського та Рахівського районів зможуть краще опанувати можливості придбаного обладнання.

За рахунок коштів освітньої субвенції департамент освіти і науки облдержадміністрації закупив 63 кабінети природничо-математичних предметів та SТЕМ-лабораторію для Вищого професійного училища №3 м. Мукачева.

Голова Закарпатської ОДА разом зі своїми заступниками відвідали й надсучасну STEAM-лабораторію.

«Дуже добре і правильно, що держава фінансує подібні амбітні проєкти і дає такі потужні інструменти саме молоді», – зауважив Анатолій Полосков.

Очільник області переконаний, що така лабораторія та обладнання забезпечать молодим людям широкі можливості навчатися, розвиватися, створювати щось нове, започатковувати власні стартапи і будувати майбутнє вдома, на Україні.

Відправ другу:
Залишіть коментар