На Закарпатті перевіряють водіїв мототранспорту: в Ужгородському, Тячівському та Берегівському районах найбільше порушників

У рамках загальноукраїнських профілактичних заходів інспектори груп реагування патрульної поліції проводять регулярні перевірки дотримання вимог правил дорожнього руху водіями мототранспорту. У результаті лише за минулі вихідні на території області було задокументовано 34 адміністративні правопорушення. Найбільше порушників виявили в Ужгородському, Тячівському та Берегівському районах. У 22 випадках їх мототранспорт вилучили та помістили арештмайданчик, повідомляють на сайті Національної поліції.

У 4 випадках кермувальники мототранспорту перебували за кермом у стані алкогольного сп’яніння. На всіх нетверезих водіїв поліцейські склали відповідні адмінматеріали за статтею 130 КУпАП.

Особлива увага поліцейських приділена саме профілактиці і враховуючи, що нерідко таким видом транпорту користуються і неповнолітні, до заходів долучилися і ювенальні поліцейські. Правоохоронці спілкуються з водіями та пояснюють про необхідність дотримання всіх правил дорожнього руху, адже це в першу чергу власна безпека та безпека оточуючих.

Поліцейські продовжують у посиленому режимі працювати, щоб дороги краю були безпечними.

Відправ другу:
Залишіть коментар