На Закарпатті нові тарифи на воду – найвищі по Україні

Тарифи на воду
В Україні сьогодні зросли ціни на воду та автоцивілку. В обох випадках ідеться лише про збільшення оплат, а не якості послуг. Від сьогодні в Україні діють нові тарифи на воду. Державний регулятор у сферах енергетики і комунальних послуг розподілив області на чотири групи і для кожної встановив межі підвищення вартості, йдеться в сюжеті ТСН.

Максимальні ціни на воду тепер у Київській, Закарпатській та Кіровоградській областях – близько 10 грн за кубометр. Кияни будуть платити від 6 до 8 грн за куб. Найменші тарифи затвердили для Вінницької та Донецької областей – в межах 4-6 гривень.

Підвищення пояснили зростанням вартості електроенергії та здорожчанням валютних кредитів для водоканалів. Також відсьогодні на 67 % підвищилися тарифи на гарячу воду. Для квартир з рушникосушарками куб гарячої води коштуватиме майже 41 гривню. Без них — 38 гривень. Зростає відсьогодні і вартість опалення. Там, де лічильника немає, опалення квадратного метра житла коштуватиме майже 16,5 гривень.

Збільшаться з першого травня і витрати автомобілістів. Поліс обов’язкового страхування дорожчає до 30%. Саме на стільки в середньому зросли виплати за автоцивілкою, підрахували в мотобюро, що регулює ринок. Вартість поліса для невеликого легковика коливатиметься від 400 грн у провінції до 1300 у Києві. Про підвищення лімітів страхових виплат поки що не йдеться.

Відправ другу:
Залишіть коментар