На Закарпатті нікому очолити Президентську партію «Солідарність»

Наступної осені на Закарпатті відбудуться місцеві вибори депутатів та міських голів. Деякі політичні партії активно розпочали пошук нових політичних «облич», які зможуть внести свіжу кров в їх виборчу діяльність.
Солідарність порошенко
У той же час на Закарпатті нікому очолити Президентську партію «Солідарність». Сказати однозначно хто зараз її очолює у нашому краї неможливо так,як ніякої офіційної інформації на цю тему немає.

За неофіційною інформацією її може очолити нинішній депутат Верховної Ради України від партії «Удар» Валерій Пацкан,або нинішній голова закарпатської ОДА Василь Губаль. Хто її очолить та поведе на наступні місцеві вибори достовірно невідомо.

Цікаво, що схожі проблеми є також у двох Парламентських партіях «Самопоміч» та Радикальна партія Ляшка. Закарпатці,які цікавляться політикою стосовно лідерів цих партій в області також нічого не знають.

Складається враження, що Парламентські партії не спішать з своїм остаточним вибором, що вказує на те, що вибори до місцевих рад можуть і перенести так, як нового закону про вибори місцевих рад до цього часу немає.

Новини Закарпаття

Відправ другу:
Залишіть коментар