На Закарпатті медики та рятувальники розібрали дах будинку, щоб дістатися до пацієнтки

Вчора об 11.40 на диспетчерський пульт Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги надійшов виклик – жінка із м.Берегово повідомила що травмувала ногу, повідомляють на сторінці 103 Закарпаття.

Бригада №601 у складі фельдшера Марини ДЕЛЕГАН та водія Олександра ШАЛАНКІ вже за кілька хвилин приїхали до будинку, де знаходилась потерпіла. Однак, ворота у двір та двері у будинок були зачинені, а у дворі гарчав великий пес – вівчарка.

Як з’ясувалося, 64-річна жінка-інвалід, через травму не могла пересуватися – за її словами, вона більше двох годин, долаючи нестерпний біль, ледь дотягнулась до телефону щоб викликати «швидку».

Диспетчер повідомив про ситуацію поліцію та рятувальників з ДСНС, які за допомоги спеціального обладнання дісталися на дах, розібрали його і вже за кілька хвилин фельдшер надавала допомогу травмованій жінці. Ії знеболили, зафіксували травмовану ногу і фельдшер допомогла зібрати речі до лікарні. За всіма ознаками у потерпілої підозра на перелом стегна.

Тим часом, рятувальники приборкали собаку і вже безперешкодно евакуювали потерпілу до автомобіля «швидкої». Жінка доставлена до Берегівської ЦРЛ.

Відправ другу:
Залишіть коментар